ŠŤASTNÍ VÝHERCI UPLYNULÉHO ROKU

7.1.2009
 

V neděli 14. září 2008 pořádala společnost SPHERE CARD golfový turnaj pro své obchodní partnery. Konal se v golfovém areálu Sokrates Golf & Country clubu Kořenec, který se nachází v romantické krajině v okolí Boskovic. Generálním partnerem turnaje byla naše společnost a výhercem klimatizační jednotky (včetně montáže) se stal ing. Ladislav Jenček, který se stal celkovým vítězem tohoto turnaje. Gratulujeme!

    


Vítězem zářijové soutěže společnosti LEASPLAN, resp. členů jejich DRIVER´S CLUBU, pořádané na klubové webové stránce, se stal pan David Handl ze společnosti IZOLAS Brno. Správně odpověděl na otázky týkající se naší společnosti a měl i veliké štěstí, protože tato soutěž byla v loňském roce v DRIVER´S CLUBU jednou z nejúspěšnějších. Účastníků byly stovky! Klimatizace Omega TAC-09CHSA/R o chladícím výkonu 2,5kW panu Handlovi jistě zpříjemní letošní léto!

Časopis TV STAR pořádal v zářijovém čísle pro své čtenáře VELKOU PODZIMNÍ SOUTĚŽ, jejíž partnerem byla společnost OMEGA CZ. Hlavní cena v této soutěži byla klimatizace TOSHIBA. Šťastnou majitelkou se stala paní Daniela Sladká z Prahy 9. K výhře gratulujeme!!

    

Sledujte naše stránky, aby jste se dozvěděli včas o soutěžích v tomto roce!


 

Přejít na přehled novinek
 
 
Omega CZ spol. s r.o., divize klimatizace
Náchodská 2552
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
 
Telefon: +420 281 021 420
Mobil:   +420 603 150 800
E-mail:  klimatizace@omega-bakery.com